Činnost, akce

Klub českých turistů Semily vás zve na tradiční Drakiádu na Kozákově. Akce se koná v sobotu 7. 10. 2023 od 13. - 15. hod.
Klub turistů Frýdlant vás zve na 48. ročník Václavských pochodů.
KČT Rokytnice nad Jizerou vás zve na 48. ročník HLÍDKOVÉ ETAPOVÉ TURISTICKO ORIENTAČNÍ SUPERHRY.
KČT Semily vás srdečně zve na 40. ročník akce s názvem "RAČÍ STEZKOU".
V rámci celostátní akce "Vystup na svůj vrchol" pořádá KČT Vysoké nad Jizerou turistickou akci "Prázdninový výstup na Bílou skálu". Za KČT Vysoké nad...
Srdečně vás zveme na 47. ročník tradiční akce "Krajem zapadlých vlastenců". Akce se koná 29. července 2023. Za KČT Vysoké nad Jizerou Jiří Mohr
Odbor turistiky KČT TJ lokomotiva Liberec vás zve na 49. ročník akce zvané "LIBERECKÉ VEJŠLAPY".
Dne 6. 5. 2023 se uskuteční turistický pochod a horský ultramaraton v Lužických horách.
KČT Semily Vás zve na pochod POHÁDKOVÝM LESEM v Semilech.
T.J. Sokol Český Dub pořádá 44. ročník turistického pochodu. Jste srdečně zváni.
<< 1 | 2 | 3 >>

V této rubrice nejsou žádné články.

KČT Liberecký kraj - sekretariát Jablonecká 21
Liberec 1, 460 01